drzwi prysznicowe reflexa 120x200
Nr kat. 100163657
opis produktu
W eleganckich pomieszczeniach łazienkowych doskonale sprawdzą się DRZWI PRYSZNICOWE REFLEXA 120X200 NEW TRENDY EXK-1212. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 6mm, pokrytego powłoką ActiveShield ułatwiającą czyszczenie. Uszczelki magnetyczne i listwa w kształcie rynienki zamontowana na pojedynczych drzwiach uchylnych w wersji lewej zapewniają szczelność w trakcie codziennych kąpieli. Regulowane profile przyścienne gwarantują, że prezentowany model idealnie dopasuje się do ścian w Twojej łazience. Produkt o wymiarach 120cm x 200cm przeznaczony jest do zabudowy wnęki kąpielowej.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 42.48 kg |
| Symbol producenta: | EXK-5065 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
W eleganckich pomieszczeniach łazienkowych doskonale sprawdzą się DRZWI PRYSZNICOWE REFLEXA 120X200 NEW TRENDY EXK-1212. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 6mm, pokrytego powłoką ActiveShield ułatwiającą czyszczenie. Uszczelki magnetyczne i listwa w kształcie rynienki zamontowana na pojedynczych drzwiach uchylnych w wersji lewej zapewniają szczelność w trakcie codziennych kąpieli. Regulowane profile przyścienne gwarantują, że prezentowany model idealnie dopasuje się do ścian w Twojej łazience. Produkt o wymiarach 120cm x 200cm przeznaczony jest do zabudowy wnęki kąpielowej.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 42.48 kg |
| Symbol producenta: | EXK-5065 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe reflexa 120x200
Nr kat. 100163657
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



