drzwi prysznicowe reflexa 110x200
Nr kat. 100177751
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE REFLEXA 110X200 NEW TRENDY EXK-1210 to idealny wybór do wykończenia strefy kąpielowej we wnęce pomieszczenia łazienkowego. Zostały wykonane z bezpiecznego i transparentnego szkła hartowanego o grubości 6mm. Prezentowany model wyróżnia się ergonomicznym uchwytem pojedynczych drzwi uchylnych, który ułatwia wejście do kabiny. Ponadto produkt odznacza się niezwykłą szczelnością podczas codziennych kąpieli, dzięki zastosowaniu uszczelek magnetycznych, a także estetycznej listwy w kształcie rynienki. Tym samym ściekająca z szyby woda spływa wprost do brodzika. Produkt dostępny jest o wymiarach 110cm x 200cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 39.48 kg |
| Symbol producenta: | EXK-5063 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE REFLEXA 110X200 NEW TRENDY EXK-1210 to idealny wybór do wykończenia strefy kąpielowej we wnęce pomieszczenia łazienkowego. Zostały wykonane z bezpiecznego i transparentnego szkła hartowanego o grubości 6mm. Prezentowany model wyróżnia się ergonomicznym uchwytem pojedynczych drzwi uchylnych, który ułatwia wejście do kabiny. Ponadto produkt odznacza się niezwykłą szczelnością podczas codziennych kąpieli, dzięki zastosowaniu uszczelek magnetycznych, a także estetycznej listwy w kształcie rynienki. Tym samym ściekająca z szyby woda spływa wprost do brodzika. Produkt dostępny jest o wymiarach 110cm x 200cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 39.48 kg |
| Symbol producenta: | EXK-5063 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe reflexa 110x200
Nr kat. 100177751
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



