drzwi prysznicowe kermi osia 90x200 chrom transparentne osstl09020vpk
Nr kat. 100163343
opis produktu
Kabina prysznicowa z kolekcji OSIA jest przepięknym produktem typu walk-in. Jej wymiary 90 X 200 cm skutecznie oddzielą Twoją strefę prysznicową od reszty pomieszczenia, chroniąc je przed zachlapaniem. Kabina prysznicowa typu walk-in znajduje szczególne zastosowanie w domach zamieszkałych przez starsze i niepełnosprawne osoby. Dzięki wygodnej konstrukcji produktu osoby te mogą z powodzeniem korzystać z codziennych kąpieli, czując się przy tym pewnie i bezpiecznie. Wykończenie kabiny OSIA modnym kolorem chrom sprawia, że produkt pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Kabina świetnie komponuje się z innymi elementami wyposażenia wnętrza łazienki.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Osia |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | OSSTL09020VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina prysznicowa z kolekcji OSIA jest przepięknym produktem typu walk-in. Jej wymiary 90 X 200 cm skutecznie oddzielą Twoją strefę prysznicową od reszty pomieszczenia, chroniąc je przed zachlapaniem. Kabina prysznicowa typu walk-in znajduje szczególne zastosowanie w domach zamieszkałych przez starsze i niepełnosprawne osoby. Dzięki wygodnej konstrukcji produktu osoby te mogą z powodzeniem korzystać z codziennych kąpieli, czując się przy tym pewnie i bezpiecznie. Wykończenie kabiny OSIA modnym kolorem chrom sprawia, że produkt pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Kabina świetnie komponuje się z innymi elementami wyposażenia wnętrza łazienki.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Osia |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | OSSTL09020VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe kermi osia 90x200 chrom transparentne osstl09020vpk
Nr kat. 100163343
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



