drzwi prysznicowe kermi osia 120x214 chrom transparentne osstr12020vpk
Nr kat. 100163673
opis produktu
Szukasz idealnych drzwi prysznicowych, które będą dość wysokie? Zależy ci, aby pasowały do wielu aranżacji? Jeśli tak, to zdecydowanie polecamy drzwi prysznicowe z kolekcji OSIA o wymiarach 120 X 214 cm. Wysokość drzwi sprawia, że ochronią one łazienkę przed zachlapaniem, nawet gdy kąpiel bierze bardzo wysoka osoba. Uchylne drzwi są wygodne w użytkowaniu i gwarantują wygodne wejście do środka kabiny. Drzwi wykonane zostały ze szkła najwyższej jakości. Zapewnia to bezpieczeństwo w czasie kąpieli. Uchwyty w kolorze chrom i przezroczysta szyba sprawiają, że drzwi pasować będą do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Osia |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | OSSTR12020VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz idealnych drzwi prysznicowych, które będą dość wysokie? Zależy ci, aby pasowały do wielu aranżacji? Jeśli tak, to zdecydowanie polecamy drzwi prysznicowe z kolekcji OSIA o wymiarach 120 X 214 cm. Wysokość drzwi sprawia, że ochronią one łazienkę przed zachlapaniem, nawet gdy kąpiel bierze bardzo wysoka osoba. Uchylne drzwi są wygodne w użytkowaniu i gwarantują wygodne wejście do środka kabiny. Drzwi wykonane zostały ze szkła najwyższej jakości. Zapewnia to bezpieczeństwo w czasie kąpieli. Uchwyty w kolorze chrom i przezroczysta szyba sprawiają, że drzwi pasować będą do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Osia |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | OSSTR12020VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe kermi osia 120x214 chrom transparentne osstr12020vpk
Nr kat. 100163673
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



