drzwi prysznicowe new trendy new soleo 90x195 wnękowe grafit uniwersalne d-0560a
Nr kat. 100442862
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 90X195 Wnękowe Grafit Uniwersalne D-056 A to stylowy produkt najwyższej jakości, który posiada prosty, lecz elegancki design pasujący do każdego nowoczesnego stylu wykończenia wnętrz. Grafitowe wykończenia dodadzą strefie prysznicowej interesującej estetyki, szczególnie po skompletowaniu z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, z którą stworzą spójną całość. Drzwi posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt posiada również dodatkową ściankę ze wspornikiem skośnym. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Łączą w sobie wytrzymałość i odporność, dlatego będą bezawaryjnie funkcjonować przez wiele lat codziennego użytkowania i ciągłego kontaktu z wodą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 35 kg |
| Symbol producenta: | D-0560A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 90X195 Wnękowe Grafit Uniwersalne D-056 A to stylowy produkt najwyższej jakości, który posiada prosty, lecz elegancki design pasujący do każdego nowoczesnego stylu wykończenia wnętrz. Grafitowe wykończenia dodadzą strefie prysznicowej interesującej estetyki, szczególnie po skompletowaniu z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, z którą stworzą spójną całość. Drzwi posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt posiada również dodatkową ściankę ze wspornikiem skośnym. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Łączą w sobie wytrzymałość i odporność, dlatego będą bezawaryjnie funkcjonować przez wiele lat codziennego użytkowania i ciągłego kontaktu z wodą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 35 kg |
| Symbol producenta: | D-0560A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 90x195 wnękowe grafit uniwersalne d-0560a
Nr kat. 100442862
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








