drzwi prysznicowe new trendy new soleo 70x195 wnękowe czarne prawe d-0220a
Nr kat. 100272061
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 70X195 Wnękowe Czarne Prawe D-022 A to oryginalny i elegancki produkt, który pasuje do wielu stylów wnętrzarskich: nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, boho czy industrialnego. Wykończenia w czarnym kolorze są niezwykle stylowe, a szczególnie dobrze zaprezentują się po skompletowaniu z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, co pomoże stworzyć w łazience spójną i estetyczną całość. Drzwi posiadają interesujący, uchylno-składany sposób otwierania, który prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Produkt posiada bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiada zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Drzwi prysznicowe z kolekcji New Soleo od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. To niezwykłej jakości produkt, wytrzymały oraz odporny. Dzięki ochronnej powłoce szyb, łatwo się je czyści, co gwarantuje nieskazitelny wygląd na długo po ich umyciu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 25 kg |
| Symbol producenta: | D-0220A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 70X195 Wnękowe Czarne Prawe D-022 A to oryginalny i elegancki produkt, który pasuje do wielu stylów wnętrzarskich: nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, boho czy industrialnego. Wykończenia w czarnym kolorze są niezwykle stylowe, a szczególnie dobrze zaprezentują się po skompletowaniu z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, co pomoże stworzyć w łazience spójną i estetyczną całość. Drzwi posiadają interesujący, uchylno-składany sposób otwierania, który prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Produkt posiada bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiada zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Drzwi prysznicowe z kolekcji New Soleo od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. To niezwykłej jakości produkt, wytrzymały oraz odporny. Dzięki ochronnej powłoce szyb, łatwo się je czyści, co gwarantuje nieskazitelny wygląd na długo po ich umyciu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 25 kg |
| Symbol producenta: | D-0220A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 70x195 wnękowe czarne prawe d-0220a
Nr kat. 100272061
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





