drzwi prysznicowe new trendy new soleo 130x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0258a
Nr kat. 100272055
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 130X195 Wnękowe Chrom Uniwersalne D-0258A to niezwykle przestronny produkt, który doda twojej łazience eleganckiego charakteru. Drzwi przyciągają wzrok, ponieważ posiadają interesujący, uchylno-składany sposób otwierania, który prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Chromowe wykończenia są uniwersalne, dlatego pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia. Produkt posiada bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiada zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Drzwi prysznicowe z kolekcji New Soleo od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. To niezwykłej jakości produkt, wytrzymały oraz odporny. Dzięki ochronnej powłoce szyb, łatwo się je czyści, co gwarantuje nieskazitelny wygląd na długo po ich umyciu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylno-składane |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 50.10 kg |
| Symbol producenta: | D-0258A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 130X195 Wnękowe Chrom Uniwersalne D-0258A to niezwykle przestronny produkt, który doda twojej łazience eleganckiego charakteru. Drzwi przyciągają wzrok, ponieważ posiadają interesujący, uchylno-składany sposób otwierania, który prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Chromowe wykończenia są uniwersalne, dlatego pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia. Produkt posiada bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiada zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Drzwi prysznicowe z kolekcji New Soleo od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. To niezwykłej jakości produkt, wytrzymały oraz odporny. Dzięki ochronnej powłoce szyb, łatwo się je czyści, co gwarantuje nieskazitelny wygląd na długo po ich umyciu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylno-składane |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi dwuskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 50.10 kg |
| Symbol producenta: | D-0258A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 130x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0258a
Nr kat. 100272055
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







