drzwi prysznicowe new trendy new soleo 130x195 wnękowe chrom transparentne uniwersalne d-0977a-wp
Nr kat. 100558579
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 130x195 wnękowe chrom transparentne uniwersalne D-0977A-WP to funkcjonalna i estetyczna propozycja, idealnie wpisująca się w potrzeby nowoczesnych łazienek. Produkt o szerokości 130 cm i wysokości 195 cm wykonano z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6 mm, zabezpieczonego powłoką ułatwiającą czyszczenie, co pozwala na długotrwałe utrzymanie przejrzystości i estetyki. Chromowane profile dodają całości lekkości i elegancji, harmonijnie współgrając z różnorodnymi stylami wnętrz, od minimalistycznych po klasyczne. Drzwi posiadają system uchylny i uszczelki magnetyczne, które zwiększają szczelność, a regulacja przyścienna umożliwia precyzyjne dopasowanie do wnęki. Uniwersalna strona montażu pozwala na wygodne dopasowanie produktu do przestrzeni po lewej lub prawej stronie. Produkt dostępny jest również w innych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, co pozwala na indywidualne dostosowanie do projektu wnętrza. Gwarancja wynosi trzy lata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | D-0977A-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 130x195 wnękowe chrom transparentne uniwersalne D-0977A-WP to funkcjonalna i estetyczna propozycja, idealnie wpisująca się w potrzeby nowoczesnych łazienek. Produkt o szerokości 130 cm i wysokości 195 cm wykonano z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6 mm, zabezpieczonego powłoką ułatwiającą czyszczenie, co pozwala na długotrwałe utrzymanie przejrzystości i estetyki. Chromowane profile dodają całości lekkości i elegancji, harmonijnie współgrając z różnorodnymi stylami wnętrz, od minimalistycznych po klasyczne. Drzwi posiadają system uchylny i uszczelki magnetyczne, które zwiększają szczelność, a regulacja przyścienna umożliwia precyzyjne dopasowanie do wnęki. Uniwersalna strona montażu pozwala na wygodne dopasowanie produktu do przestrzeni po lewej lub prawej stronie. Produkt dostępny jest również w innych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, co pozwala na indywidualne dostosowanie do projektu wnętrza. Gwarancja wynosi trzy lata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | D-0977A-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 130x195 wnękowe chrom transparentne uniwersalne d-0977a-wp
Nr kat. 100558579
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





