drzwi prysznicowe new trendy new soleo 120x195 wnękowe złote uniwersalne d-0459a
Nr kat. 100434347
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 120X195 WNĘKOWE ZŁOTE UNIWERSALNE D-0459A są luksusowym produktem, który zaprezentuje się estetycznie w każdej nowoczesnej łazience. Ich złote wykończenia nadadzą łazience blasku. Warto skompletować je z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, aby pomieszczenie wyglądało elegancko. Produkt wyposażony jest w hartowane i bezpieczne szyby o grubości 6 milimetrów, które posiadają powłokę ochronną ułatwiającą czyszczenie. Drzwi posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. Są one niezwykle wytrzymałe i odporne na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | D-0459A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 120X195 WNĘKOWE ZŁOTE UNIWERSALNE D-0459A są luksusowym produktem, który zaprezentuje się estetycznie w każdej nowoczesnej łazience. Ich złote wykończenia nadadzą łazience blasku. Warto skompletować je z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, aby pomieszczenie wyglądało elegancko. Produkt wyposażony jest w hartowane i bezpieczne szyby o grubości 6 milimetrów, które posiadają powłokę ochronną ułatwiającą czyszczenie. Drzwi posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. Są one niezwykle wytrzymałe i odporne na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | D-0459A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 120x195 wnękowe złote uniwersalne d-0459a
Nr kat. 100434347
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







