drzwi prysznicowe new trendy new soleo 120x195 wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0953a
Nr kat. 100558611
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0953a to praktyczne i stylowe rozwiązanie do każdej łazienki. Wykonane ze szkła o grubości 6 mm w kolorze transparentnym, gwarantują przestronność i nowoczesny wygląd. Czarny profil dodaje elegancji i kontrastu, idealnie wpisując się w aktualne trendy wnętrzarskie. Drzwi otwierane są uchylnie, co zapewnia wygodę użytkowania, a uniwersalna strona montażu pozwala na swobodne dopasowanie do różnych konfiguracji łazienki. Wyposażone w uszczelki magnetyczne, które skutecznie zapobiegają wyciekom wody, a także regulację przyścienną, umożliwiającą perfekcyjne dopasowanie do ściany. Powłoka ułatwiająca czyszczenie sprawia, że utrzymanie drzwi w idealnym stanie jest szybkie i proste. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją. Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 d-0953a dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach w kolekcji New Soleo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | D-0953A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0953a to praktyczne i stylowe rozwiązanie do każdej łazienki. Wykonane ze szkła o grubości 6 mm w kolorze transparentnym, gwarantują przestronność i nowoczesny wygląd. Czarny profil dodaje elegancji i kontrastu, idealnie wpisując się w aktualne trendy wnętrzarskie. Drzwi otwierane są uchylnie, co zapewnia wygodę użytkowania, a uniwersalna strona montażu pozwala na swobodne dopasowanie do różnych konfiguracji łazienki. Wyposażone w uszczelki magnetyczne, które skutecznie zapobiegają wyciekom wody, a także regulację przyścienną, umożliwiającą perfekcyjne dopasowanie do ściany. Powłoka ułatwiająca czyszczenie sprawia, że utrzymanie drzwi w idealnym stanie jest szybkie i proste. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją. Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 d-0953a dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach w kolekcji New Soleo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | D-0953A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 120x195 wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0953a
Nr kat. 100558611
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






