drzwi prysznicowe new trendy new soleo 120x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0141a/d-0094b-wp
Nr kat. 100442169
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0141a/d-0094b-wp to model skierowany do łazienki, w której prym wiedzie funkcjonalność i nowoczesna estetyka. Prezentowane drzwi prysznicowe odpowiednie do montażu we wnęce mierzą 120 cm szerokości oraz 195 cm wysokości. Wyposażone w transparentne szkło hartowane o grubości 6 mm, gwarantują trwałość i odporność mechaniczną. Ponadto posiadają innowacyjną powłokę, która ułatwia czyszczenie oraz bezproblemowe pozbycie się smug i zacieków. Chromowane profile i uchwyty drzwi prysznicowych nadają kabinie nowoczesny wygląd. Model odpowiedni do montażu lewostronnego i prawostronnego dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 43.68 kg |
| Symbol producenta: | D-0141A/D-0094B-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0141a/d-0094b-wp to model skierowany do łazienki, w której prym wiedzie funkcjonalność i nowoczesna estetyka. Prezentowane drzwi prysznicowe odpowiednie do montażu we wnęce mierzą 120 cm szerokości oraz 195 cm wysokości. Wyposażone w transparentne szkło hartowane o grubości 6 mm, gwarantują trwałość i odporność mechaniczną. Ponadto posiadają innowacyjną powłokę, która ułatwia czyszczenie oraz bezproblemowe pozbycie się smug i zacieków. Chromowane profile i uchwyty drzwi prysznicowych nadają kabinie nowoczesny wygląd. Model odpowiedni do montażu lewostronnego i prawostronnego dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 43.68 kg |
| Symbol producenta: | D-0141A/D-0094B-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 120x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0141a/d-0094b-wp
Nr kat. 100442169
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





