drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe miedź uniwersalne d-0523a-wk
Nr kat. 100442643
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 110X195 WNĘKOWE MIEDŹ UNIWERSALNE D-0523A-WK posiadają minimalistyczny design i oryginalny styl, dlatego świetnie zaprezentują się w każdej nowoczesnej łazience. Posiadają miedziane wykończenia, które nadadzą pomieszczeniu blasku i ciekawej estetyki. Najlepiej skompletować je z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, co nada pomieszczeniu spójności. Posiadają wspornik równoległy oraz bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Są niezwykle wytrzymałe, dlatego będą funkcjonować bezawaryjnie podczas wieloletniego, codziennego użytkowania. Posiadają wysoką odporność na ciągły kontakt z wodą oraz wszelkie zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.72 kg |
| Symbol producenta: | D-0523A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 110X195 WNĘKOWE MIEDŹ UNIWERSALNE D-0523A-WK posiadają minimalistyczny design i oryginalny styl, dlatego świetnie zaprezentują się w każdej nowoczesnej łazience. Posiadają miedziane wykończenia, które nadadzą pomieszczeniu blasku i ciekawej estetyki. Najlepiej skompletować je z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, co nada pomieszczeniu spójności. Posiadają wspornik równoległy oraz bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Są niezwykle wytrzymałe, dlatego będą funkcjonować bezawaryjnie podczas wieloletniego, codziennego użytkowania. Posiadają wysoką odporność na ciągły kontakt z wodą oraz wszelkie zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.72 kg |
| Symbol producenta: | D-0523A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe miedź uniwersalne d-0523a-wk
Nr kat. 100442643
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







