drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe grafit uniwersalne d-0562a
Nr kat. 100442864
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 110X195 Wnękowe Grafit Uniwersalne D-0562A to gustowny produkt najwyższej jakości, który prezentuje się niezwykle oryginalnie dzięki minimalistycznemu designowi z grafitowymi wykończeniami. Warto skompletować je z grafitową armaturą łazienkową, dzięki czemu strefa prysznicowa będzie wyglądać oryginalnie i interesująco. Drzwi pasują do wielu stylów wnętrzarskich: nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, a nawet industrialnego. Drzwi posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt posiada również dodatkową ściankę ze wspornikiem skośnym. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Są produktem wytrzymałym i odpornym, dlatego przetrwają wiele lat codziennego użytkowania i ciągłego kontaktu z wodą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36 kg |
| Symbol producenta: | D-0562A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 110X195 Wnękowe Grafit Uniwersalne D-0562A to gustowny produkt najwyższej jakości, który prezentuje się niezwykle oryginalnie dzięki minimalistycznemu designowi z grafitowymi wykończeniami. Warto skompletować je z grafitową armaturą łazienkową, dzięki czemu strefa prysznicowa będzie wyglądać oryginalnie i interesująco. Drzwi pasują do wielu stylów wnętrzarskich: nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, a nawet industrialnego. Drzwi posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt posiada również dodatkową ściankę ze wspornikiem skośnym. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Są produktem wytrzymałym i odpornym, dlatego przetrwają wiele lat codziennego użytkowania i ciągłego kontaktu z wodą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36 kg |
| Symbol producenta: | D-0562A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe grafit uniwersalne d-0562a
Nr kat. 100442864
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








