drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0952a
Nr kat. 100558610
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo o wymiarach 110x195 cm wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0952a to nowoczesne drzwi wnękowe, które doskonale wpisują się w estetykę współczesnych łazienek. Produkt wykonany jest ze szkła o grubości 6 mm, utrzymanego w kolorze transparentnym, co pozwala zachować lekkość i przestronność kabiny. Czarny profil stanowi stylowy akcent, który podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Drzwi otwierają się uchylnie, co zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp do kabiny. Uniwersalna strona montażu sprawia, że drzwi można zamontować zarówno po lewej, jak i prawej stronie wnęki. Uszczelki magnetyczne gwarantują szczelność, zapobiegając wyciekom wody. Drzwi posiadają także regulację przyścienną, umożliwiającą idealne dopasowanie do ściany. Powłoka ułatwiająca czyszczenie znacznie ułatwia konserwację produktu. Gwarancja wynosi trzy lata. Drzwi dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, z kolekcji New Soleo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | D-0952A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo o wymiarach 110x195 cm wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0952a to nowoczesne drzwi wnękowe, które doskonale wpisują się w estetykę współczesnych łazienek. Produkt wykonany jest ze szkła o grubości 6 mm, utrzymanego w kolorze transparentnym, co pozwala zachować lekkość i przestronność kabiny. Czarny profil stanowi stylowy akcent, który podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Drzwi otwierają się uchylnie, co zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp do kabiny. Uniwersalna strona montażu sprawia, że drzwi można zamontować zarówno po lewej, jak i prawej stronie wnęki. Uszczelki magnetyczne gwarantują szczelność, zapobiegając wyciekom wody. Drzwi posiadają także regulację przyścienną, umożliwiającą idealne dopasowanie do ściany. Powłoka ułatwiająca czyszczenie znacznie ułatwia konserwację produktu. Gwarancja wynosi trzy lata. Drzwi dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, z kolekcji New Soleo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Symbol producenta: | D-0952A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe czarny transparentne uniwersalne d-0952a
Nr kat. 100558610
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






