drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0243a-wk
Nr kat. 100288487
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 110X195 WNĘKOWE CZARNE UNIWERSALNE D-0243A-WK są eleganckim produktem o estetycznym, czarnym wykończeniu. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i pięknemu kolorowi pasują do każdej łazienki, utrzymanej w kolorystyce zarówno jasnej, jak i ciemnej. Najlepiej zaprezentują się z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, dzięki czemu strefa prysznicowa będzie wyglądać estetycznie i luksusowo. Drzwi wyposażone są w bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Drzwi mogą być zainstalowane z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. Są produktem solidnym i wytrzymałym, stworzonym z myślą o wieloletnim użytkowaniu i ciągłym kontakcie z wodą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.72 kg |
| Symbol producenta: | D-0243A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 110X195 WNĘKOWE CZARNE UNIWERSALNE D-0243A-WK są eleganckim produktem o estetycznym, czarnym wykończeniu. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i pięknemu kolorowi pasują do każdej łazienki, utrzymanej w kolorystyce zarówno jasnej, jak i ciemnej. Najlepiej zaprezentują się z armaturą łazienkową o tym samym kolorze, dzięki czemu strefa prysznicowa będzie wyglądać estetycznie i luksusowo. Drzwi wyposażone są w bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Drzwi mogą być zainstalowane z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. Są produktem solidnym i wytrzymałym, stworzonym z myślą o wieloletnim użytkowaniu i ciągłym kontakcie z wodą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.72 kg |
| Symbol producenta: | D-0243A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0243a-wk
Nr kat. 100288487
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





