drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe złote uniwersalne d-0483a-wk
Nr kat. 100443087
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 100X195 Wnękowe Złote Uniwersalne D-0483A-WK posiadają nowoczesny i minimalistyczny design, dzięki czemu pięknie zaprezentują się w każdej łazience. Pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia, zarówno jasnej, jak i ciemnej. Ich wykończenia o złotym kolorze dodadzą strefie prysznicowej luksusowego charakteru oraz z łatwością przyciągną wzrok zaraz po wejściu do łazienki. Jeśli chcesz, by pomieszczenie tworzyło spójną i estetyczną całość, warto skompletować drzwi z armaturą łazienkową o tym samym, złotym kolorze. Drzwi do kabiny wnękowej z dodatkową ścianką i wspornikiem równoległym posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Posiadają również zawias kolumnowy, pozwalający uchylać je na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. Produkt łączy w sobie wytrzymałość, odporność, łatwość czyszczenia, bezawaryjność oraz trwałość - dlatego warto zamontować drzwi w swojej łazience oraz cieszyć się codziennymi i relaksującymi prysznicami.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 37.22 kg |
| Symbol producenta: | D-0483A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi Prysznicowe New Trendy New Soleo 100X195 Wnękowe Złote Uniwersalne D-0483A-WK posiadają nowoczesny i minimalistyczny design, dzięki czemu pięknie zaprezentują się w każdej łazience. Pasują do każdej kolorystyki pomieszczenia, zarówno jasnej, jak i ciemnej. Ich wykończenia o złotym kolorze dodadzą strefie prysznicowej luksusowego charakteru oraz z łatwością przyciągną wzrok zaraz po wejściu do łazienki. Jeśli chcesz, by pomieszczenie tworzyło spójną i estetyczną całość, warto skompletować drzwi z armaturą łazienkową o tym samym, złotym kolorze. Drzwi do kabiny wnękowej z dodatkową ścianką i wspornikiem równoległym posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie oraz utrudniającą powstawanie osadu i zacieków. Posiadają również zawias kolumnowy, pozwalający uchylać je na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe NEW SOLEO od marki New Trendy objęte są 3-letnią gwarancją. Produkt łączy w sobie wytrzymałość, odporność, łatwość czyszczenia, bezawaryjność oraz trwałość - dlatego warto zamontować drzwi w swojej łazience oraz cieszyć się codziennymi i relaksującymi prysznicami.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 37.22 kg |
| Symbol producenta: | D-0483A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe złote uniwersalne d-0483a-wk
Nr kat. 100443087
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







