drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe miedź lewe d-0505a
Nr kat. 100442650
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 100X195 WNĘKOWE MIEDŹ LEWE D-0505A to produkt o minimalistycznym designie, które elegancko zaprezentuje się w każdej nowoczesnej łazience, zarówno o stylu minimalistycznym, jak i maksymalistycznym. Posiadają ładne, miedziane wykończenia, które nadadzą strefie prysznicowej blasku i ciekawej estetyki. Najlepiej skompletować je z miedzianą armaturą łazienkową, aby łazienka tworzyła spójną całość. Otwierają się w oryginalny, uchylno-składany sposób. Posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Są niezwykle wytrzymałym produktem, skonstruowanym do codziennego i wieloletniego użytku. Są odporne na kontakt z wodą i wszelkie zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 31 kg |
| Symbol producenta: | D-0505A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY NEW SOLEO 100X195 WNĘKOWE MIEDŹ LEWE D-0505A to produkt o minimalistycznym designie, które elegancko zaprezentuje się w każdej nowoczesnej łazience, zarówno o stylu minimalistycznym, jak i maksymalistycznym. Posiadają ładne, miedziane wykończenia, które nadadzą strefie prysznicowej blasku i ciekawej estetyki. Najlepiej skompletować je z miedzianą armaturą łazienkową, aby łazienka tworzyła spójną całość. Otwierają się w oryginalny, uchylno-składany sposób. Posiadają bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z ochronną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Posiadają zawias kolumnowy, pozwalający uchylać drzwi na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Drzwi prysznicowe z kolekcji NEW SOLEO od marki New Trendy posiadają 3 lata gwarancji. Są niezwykle wytrzymałym produktem, skonstruowanym do codziennego i wieloletniego użytku. Są odporne na kontakt z wodą i wszelkie zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 31 kg |
| Symbol producenta: | D-0505A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe miedź lewe d-0505a
Nr kat. 100442650
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









