drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0212a
Nr kat. 100181495

opis produktu
Kluczem do zapewnienia atrakcyjnego wyglądu strefy kąpielowej jest wybór odpowiednich, eleganckich drzwi prysznicowych. Dlatego najlepszym rozwiązaniem polecanym do zastosowania w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń łazienkowych jest model NEW SOLEO NEW TRENDY D-0212A o wymiarach 100cm x 195cm. Transparentne szkło hartowane o grubości 6mm jest niezwykle wytrzymałe i przejrzyste. Dodatkowo pokryto je mikrocząsteczkową powłoką ochronną ActiveShield, dzięki czemu jest łatwe w czyszczeniu. Pojedyncze drzwi uchylne posiadają również metalowy uchwyt o ergonomicznym kształcie. Wszystkie detale oraz pozostałe elementy pokryto czarnym matem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 43 kg |
| Symbol producenta: | D-0212A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Kluczem do zapewnienia atrakcyjnego wyglądu strefy kąpielowej jest wybór odpowiednich, eleganckich drzwi prysznicowych. Dlatego najlepszym rozwiązaniem polecanym do zastosowania w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń łazienkowych jest model NEW SOLEO NEW TRENDY D-0212A o wymiarach 100cm x 195cm. Transparentne szkło hartowane o grubości 6mm jest niezwykle wytrzymałe i przejrzyste. Dodatkowo pokryto je mikrocząsteczkową powłoką ochronną ActiveShield, dzięki czemu jest łatwe w czyszczeniu. Pojedyncze drzwi uchylne posiadają również metalowy uchwyt o ergonomicznym kształcie. Wszystkie detale oraz pozostałe elementy pokryto czarnym matem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 43 kg |
| Symbol producenta: | D-0212A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0212a
Nr kat. 100181495
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kluczem do zapewnienia atrakcyjnego wyglądu strefy kąpielowej jest wybór odpowiednich, eleganckich drzwi prysznicowych. Dlatego najlepszym rozwiązaniem polecanym do zastosowania w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń łazienkowych jest model NEW SOLEO NEW TRENDY D-0212A o wymiarach 100cm x 195cm. Transparentne szkło hartowane o grubości 6mm jest niezwykle wytrzymałe i przejrzyste. Dodatkowo pokryto je mikrocząsteczkową powłoką ochronną ActiveShield, dzięki czemu jest łatwe w czyszczeniu. Pojedyncze drzwi uchylne posiadają również metalowy uchwyt o ergonomicznym kształcie. Wszystkie detale oraz pozostałe elementy pokryto czarnym matem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 43 kg |
| Symbol producenta: | D-0212A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


