drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0156a-wk
Nr kat. 100442166

opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0156a-wk to model dedykowany łazienkom nowoczesnym, jak również uniwersalnym i ponadczasowym. Prezentowane drzwi prysznicowe wnękowe zapewniają wysoką jakość oraz codzienną wygodę użytkowania. Powyższy wariant z drzwiami uchylnymi posiada chromowane profile i uchwyty. Model odpowiedni do montażu lewostronnego oraz prawostronnego wyróżnia szkło hartowane o grubości 6 mm, które dodatkowo pokrywa specjalna powłoka ułatwiająca czyszczenie. Trwała konstrukcja w połączeniu z uniwersalnym designem sprawia, że prezentowane drzwi prysznicowe New Trendy to ponadczasowy wybór.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 35.18 kg |
| Symbol producenta: | D-0156A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0156a-wk to model dedykowany łazienkom nowoczesnym, jak również uniwersalnym i ponadczasowym. Prezentowane drzwi prysznicowe wnękowe zapewniają wysoką jakość oraz codzienną wygodę użytkowania. Powyższy wariant z drzwiami uchylnymi posiada chromowane profile i uchwyty. Model odpowiedni do montażu lewostronnego oraz prawostronnego wyróżnia szkło hartowane o grubości 6 mm, które dodatkowo pokrywa specjalna powłoka ułatwiająca czyszczenie. Trwała konstrukcja w połączeniu z uniwersalnym designem sprawia, że prezentowane drzwi prysznicowe New Trendy to ponadczasowy wybór.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 35.18 kg |
| Symbol producenta: | D-0156A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0156a-wk
Nr kat. 100442166
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0156a-wk to model dedykowany łazienkom nowoczesnym, jak również uniwersalnym i ponadczasowym. Prezentowane drzwi prysznicowe wnękowe zapewniają wysoką jakość oraz codzienną wygodę użytkowania. Powyższy wariant z drzwiami uchylnymi posiada chromowane profile i uchwyty. Model odpowiedni do montażu lewostronnego oraz prawostronnego wyróżnia szkło hartowane o grubości 6 mm, które dodatkowo pokrywa specjalna powłoka ułatwiająca czyszczenie. Trwała konstrukcja w połączeniu z uniwersalnym designem sprawia, że prezentowane drzwi prysznicowe New Trendy to ponadczasowy wybór.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 35.18 kg |
| Symbol producenta: | D-0156A-WK |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


