drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0139a/d-0094b
Nr kat. 100442167

opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0139a/d-0094b to propozycja, która zapewnia wygodę użytkowania oraz uniwersalny design. Prezentowane drzwi i kabiny prysznicowe z kolekcji New Soleo producenta New Trendy charakteryzuje minimalistyczna forma. Powyższy model zwraca uwagę chromowanym odcieniem profili oraz uchwytów. Drzwi prysznicowe o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości oraz 195 cm wysokości wyposażone zostały w szkło hartowane pokryte powłoką easy clean, która ułatwia pielęgnację oraz utrzymanie czystej powierzchni. Model drzwi prysznicowych o uchylnym systemie otwierania zapewnia możliwość montażu z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | D-0139A/D-0094B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0139a/d-0094b to propozycja, która zapewnia wygodę użytkowania oraz uniwersalny design. Prezentowane drzwi i kabiny prysznicowe z kolekcji New Soleo producenta New Trendy charakteryzuje minimalistyczna forma. Powyższy model zwraca uwagę chromowanym odcieniem profili oraz uchwytów. Drzwi prysznicowe o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości oraz 195 cm wysokości wyposażone zostały w szkło hartowane pokryte powłoką easy clean, która ułatwia pielęgnację oraz utrzymanie czystej powierzchni. Model drzwi prysznicowych o uchylnym systemie otwierania zapewnia możliwość montażu z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | D-0139A/D-0094B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0139a/d-0094b
Nr kat. 100442167
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 100x195 wnękowe chrom uniwersalne d-0139a/d-0094b to propozycja, która zapewnia wygodę użytkowania oraz uniwersalny design. Prezentowane drzwi i kabiny prysznicowe z kolekcji New Soleo producenta New Trendy charakteryzuje minimalistyczna forma. Powyższy model zwraca uwagę chromowanym odcieniem profili oraz uchwytów. Drzwi prysznicowe o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości oraz 195 cm wysokości wyposażone zostały w szkło hartowane pokryte powłoką easy clean, która ułatwia pielęgnację oraz utrzymanie czystej powierzchni. Model drzwi prysznicowych o uchylnym systemie otwierania zapewnia możliwość montażu z brodzikiem.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | D-0139A/D-0094B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


