drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe chrom lewe d-0135a
Nr kat. 100163631

opis produktu
Najlepszym wyborem do nowoczesnych łazienek są DRZWI PRYSZNICOWE 100 NEW TRENDY SOLEO. Charakteryzują się wytrzymałością i wyjątkową solidnością. Zostały wykonane z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6mm. Na powierzchnię przejrzystej tafli naniesiono specjalną powłokę ochronną ActiveShield, która chroni szybę przed osadzaniem się bakterii. Ze względu na elegancki design i chromowane wykończenia detali, prezentowany model najlepiej będzie pasować w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach łazienkowych. Dla większej wygody użytkowania, pojedyncze drzwi uchylne w wersji lewej wyposażono w metalowy uchwyt.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 33.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0135A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Najlepszym wyborem do nowoczesnych łazienek są DRZWI PRYSZNICOWE 100 NEW TRENDY SOLEO. Charakteryzują się wytrzymałością i wyjątkową solidnością. Zostały wykonane z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6mm. Na powierzchnię przejrzystej tafli naniesiono specjalną powłokę ochronną ActiveShield, która chroni szybę przed osadzaniem się bakterii. Ze względu na elegancki design i chromowane wykończenia detali, prezentowany model najlepiej będzie pasować w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach łazienkowych. Dla większej wygody użytkowania, pojedyncze drzwi uchylne w wersji lewej wyposażono w metalowy uchwyt.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 33.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0135A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe chrom lewe d-0135a
Nr kat. 100163631
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Najlepszym wyborem do nowoczesnych łazienek są DRZWI PRYSZNICOWE 100 NEW TRENDY SOLEO. Charakteryzują się wytrzymałością i wyjątkową solidnością. Zostały wykonane z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6mm. Na powierzchnię przejrzystej tafli naniesiono specjalną powłokę ochronną ActiveShield, która chroni szybę przed osadzaniem się bakterii. Ze względu na elegancki design i chromowane wykończenia detali, prezentowany model najlepiej będzie pasować w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach łazienkowych. Dla większej wygody użytkowania, pojedyncze drzwi uchylne w wersji lewej wyposażono w metalowy uchwyt.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 33.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0135A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


