drzwi prysznicowe new trendy eventa 80x200 wnękowe lewe chrom exk-4450
Nr kat. 100283408
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Waga: | 41.55 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4450 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Waga: | 41.55 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4450 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy eventa 80x200 wnękowe lewe chrom exk-4450
Nr kat. 100283408
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















