drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe złote lewe exk-1716
Nr kat. 100355036
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE ZŁOTE LEWE EXK-1716 to transparentne drzwi prysznicowe o wymiarach 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Model drzwi prysznicowych o uchylnym i lewostronnym systemie otwierania wspierają złote profile, które nadają konstrukcji eleganckie wykończenie. Minimalistyczny styl drzwi prysznicowych wniesie do wnętrza wizualną lekkość i przejrzystość, a złote detale wzbogacą ostateczny efekt. Drzwi kabiny New Trendy z kolekcji Avexa zostały wzbogacone o powłokę easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 32.80 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1716 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE ZŁOTE LEWE EXK-1716 to transparentne drzwi prysznicowe o wymiarach 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Model drzwi prysznicowych o uchylnym i lewostronnym systemie otwierania wspierają złote profile, które nadają konstrukcji eleganckie wykończenie. Minimalistyczny styl drzwi prysznicowych wniesie do wnętrza wizualną lekkość i przejrzystość, a złote detale wzbogacą ostateczny efekt. Drzwi kabiny New Trendy z kolekcji Avexa zostały wzbogacone o powłokę easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 32.80 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1716 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe złote lewe exk-1716
Nr kat. 100355036
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











