drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe grafit prawe exk-3247
Nr kat. 100438696
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE GRAFIT PRAWA EXK-3247 to wysokiej jakości drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce, które stanowią idealny kompromis pomiędzy funkcjonalnością a wyszukanym designem. Charakterystyczną cechą powyższego modelu z kolekcji drzwi i kabin New Trendy są grafitowe profile. Drzwi uchylne prawostronnie wypełnia odporne na uszkodzenia mechaniczne szkło o grubości 6 mm, które dodatkowo wzbogaca powłoka ułatwiająca czyszczenie. Model o wymiarach 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 34 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3247 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE GRAFIT PRAWA EXK-3247 to wysokiej jakości drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce, które stanowią idealny kompromis pomiędzy funkcjonalnością a wyszukanym designem. Charakterystyczną cechą powyższego modelu z kolekcji drzwi i kabin New Trendy są grafitowe profile. Drzwi uchylne prawostronnie wypełnia odporne na uszkodzenia mechaniczne szkło o grubości 6 mm, które dodatkowo wzbogaca powłoka ułatwiająca czyszczenie. Model o wymiarach 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 34 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3247 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe grafit prawe exk-3247
Nr kat. 100438696
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










