drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe grafit lewe exk-3246
Nr kat. 100438695
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE GRAFIT LEWA EXK-3246 to wysokiej jakości drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce. Prezentowany model wyróżnia grafitowy kolor profili, który docenią koneserzy nieszablonowego designu. Drzwi prysznicowe zostały wyposażone w szkło hartowane o grubości 6 mm, które nie ulega uszkodzeniom mechanicznym w postaci pęknięć czy zarysowań. Powyższe drzwi o uchylnym systemie otwierania to wariant lewostronny. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 34 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3246 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE GRAFIT LEWA EXK-3246 to wysokiej jakości drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce. Prezentowany model wyróżnia grafitowy kolor profili, który docenią koneserzy nieszablonowego designu. Drzwi prysznicowe zostały wyposażone w szkło hartowane o grubości 6 mm, które nie ulega uszkodzeniom mechanicznym w postaci pęknięć czy zarysowań. Powyższe drzwi o uchylnym systemie otwierania to wariant lewostronny. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 34 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3246 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe grafit lewe exk-3246
Nr kat. 100438695
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










