drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe białe prawe exk-2690
Nr kat. 100437591
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE BIAŁE PRAWA EXK-2690 to nowoczesna drzwi prysznicowe otwierane uchylnie, które przeznaczone są do montażu we wnęce. Wymiary drzwi prysznicowych New Trendy sięgają 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Prezentowany model występuje w wariancie prawostronnym. Produkt został wyposażony w profile oraz uchwyty w białym kolorze, które doskonale wpisują się w większość współczesnych aranżacji łazienek. Seria Avexa została wzbogacona została o innowacyjną powłokę easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 34 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2690 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 90X200 WNĘKOWE BIAŁE PRAWA EXK-2690 to nowoczesna drzwi prysznicowe otwierane uchylnie, które przeznaczone są do montażu we wnęce. Wymiary drzwi prysznicowych New Trendy sięgają 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Prezentowany model występuje w wariancie prawostronnym. Produkt został wyposażony w profile oraz uchwyty w białym kolorze, które doskonale wpisują się w większość współczesnych aranżacji łazienek. Seria Avexa została wzbogacona została o innowacyjną powłokę easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 34 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2690 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 90x200 wnękowe białe prawe exk-2690
Nr kat. 100437591
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









