drzwi prysznicowe new trendy avexa 130x200 wnękowe złote prawe exk-1725
Nr kat. 100437144
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 130X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1725 to wysokie jakości drzwi prysznicowe, które stanowią idealną kombinację stylu oraz funkcjonalności. Wygodne w codziennym użytkowaniu drzwi uchylne prawostronnie mierzą 130 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Prezentowane drzwi prysznicowe posiadają profile i uchwyty w złotym kolorze, które podkreślają elegancki i ponadczasowy charakter kolekcji Avexa. Drzwi prysznicowe New Trendy wyróżnia szkło o grubości 6 mm z powłoką easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 45.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1725 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 130X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1725 to wysokie jakości drzwi prysznicowe, które stanowią idealną kombinację stylu oraz funkcjonalności. Wygodne w codziennym użytkowaniu drzwi uchylne prawostronnie mierzą 130 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Prezentowane drzwi prysznicowe posiadają profile i uchwyty w złotym kolorze, które podkreślają elegancki i ponadczasowy charakter kolekcji Avexa. Drzwi prysznicowe New Trendy wyróżnia szkło o grubości 6 mm z powłoką easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 45.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1725 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 130x200 wnękowe złote prawe exk-1725
Nr kat. 100437144
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











