drzwi prysznicowe new trendy avexa 130x200 wnękowe czarne lewe exk-6845
Nr kat. 100439252
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 130X200 WNĘKOWE CZARNE LEWE EXK-6845 to model o wymiarach wynoszących 130 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Prezentowane drzwi prysznicowe, które dostępne są w sklepie Komfort w różnych wariantach, posiadają czarne profile. Wyraziste wykończenie doskonale sprawdzi się w łazienkach z czarnymi dodatkami. Wysokiej jakości drzwi prysznicowe wyposażone zostały w niezawodne szkło hartowane, które jest odporne na pęknięcia i zarysowania, a ponadto pokryte powłoką ułatwiającą pielęgnację. Drzwi uchylne lewostronnie przeznaczone są do montażu we wnęce.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 46 kg |
| Symbol producenta: | EXK-6845 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 130X200 WNĘKOWE CZARNE LEWE EXK-6845 to model o wymiarach wynoszących 130 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Prezentowane drzwi prysznicowe, które dostępne są w sklepie Komfort w różnych wariantach, posiadają czarne profile. Wyraziste wykończenie doskonale sprawdzi się w łazienkach z czarnymi dodatkami. Wysokiej jakości drzwi prysznicowe wyposażone zostały w niezawodne szkło hartowane, które jest odporne na pęknięcia i zarysowania, a ponadto pokryte powłoką ułatwiającą pielęgnację. Drzwi uchylne lewostronnie przeznaczone są do montażu we wnęce.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 46 kg |
| Symbol producenta: | EXK-6845 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 130x200 wnękowe czarne lewe exk-6845
Nr kat. 100439252
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



