drzwi prysznicowe new trendy avexa 130x200 wnękowe białe prawe exk-2698
Nr kat. 100437599
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 130X200 WNĘKOWE BIAŁE PRAWA EXK-2698 to drzwi prysznicowe z białymi profilami oraz transparentnym wypełnieniem. Prezentowane drzwi prysznicowe z kolekcji Avexa producenta New Trendy przeznaczone są do montażu we wnęce. Wymiary powyższego produktu wynoszą 130 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Kolekcja została wyposażona w wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 6 mm, które pokrywa powłoka ułatwiająca czyszczenie. Oferta dotyczy drzwi uchylnych prawostronnie – inne warianty także znajdziesz w ofercie sklepu Komfort.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 46 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2698 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 130X200 WNĘKOWE BIAŁE PRAWA EXK-2698 to drzwi prysznicowe z białymi profilami oraz transparentnym wypełnieniem. Prezentowane drzwi prysznicowe z kolekcji Avexa producenta New Trendy przeznaczone są do montażu we wnęce. Wymiary powyższego produktu wynoszą 130 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Kolekcja została wyposażona w wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 6 mm, które pokrywa powłoka ułatwiająca czyszczenie. Oferta dotyczy drzwi uchylnych prawostronnie – inne warianty także znajdziesz w ofercie sklepu Komfort.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 46 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2698 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 130x200 wnękowe białe prawe exk-2698
Nr kat. 100437599
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









