drzwi prysznicowe new trendy avexa 120x200 wnękowe miedź lewe exk-3539
Nr kat. 100414549
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 120X200 WNĘKOWE MIEDŹ LEWE EXK-3539 to wysokiej jakości drzwi prysznicowe wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Prezentowany model z kolekcji drzwi i kabin New Trendy posiada powłokę, która ułatwia czyszczenie drzwi. Model o wymiarach 120 cm szerokości oraz 200 cm wysokości wyróżniają miedziane uchwyty i profile. Drzwi prysznicowe uchylne lewostronnie są wygodne w użytkowaniu oraz utrzymane w wyjątkowym stylu. W sklepie Komfort prezentowany model drzwi prysznicowych znajdziesz także w innych rozmiarach i kolorach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 42.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3539 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 120X200 WNĘKOWE MIEDŹ LEWE EXK-3539 to wysokiej jakości drzwi prysznicowe wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Prezentowany model z kolekcji drzwi i kabin New Trendy posiada powłokę, która ułatwia czyszczenie drzwi. Model o wymiarach 120 cm szerokości oraz 200 cm wysokości wyróżniają miedziane uchwyty i profile. Drzwi prysznicowe uchylne lewostronnie są wygodne w użytkowaniu oraz utrzymane w wyjątkowym stylu. W sklepie Komfort prezentowany model drzwi prysznicowych znajdziesz także w innych rozmiarach i kolorach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 42.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3539 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 120x200 wnękowe miedź lewe exk-3539
Nr kat. 100414549
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










