drzwi prysznicowe new trendy avexa 110x200 wnękowe złote lewe exk-1720
Nr kat. 100437142
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 110X200 WNĘKOWE ZŁOTE LEWE EXK-1720 to model przeznaczony do montażu w kabinie wnękowej. Prezentowane drzwi prysznicowe mierzą 110 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Model z kolekcji Avexa producenta New Trendy wyposażony został w złote profile i uchwyty, które nadaję przestrzeni prysznicowej elegancki efekt charakterystyczny dla stylu glamour. Powyższa oferta dotyczy drzwi uchylnych lewostronnie – w sklepie Komfort dostępne są także inne warianty. Zastosowane szkło hartowane dodatkowo wzbogaca powłoka easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 40.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1720 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 110X200 WNĘKOWE ZŁOTE LEWE EXK-1720 to model przeznaczony do montażu w kabinie wnękowej. Prezentowane drzwi prysznicowe mierzą 110 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Model z kolekcji Avexa producenta New Trendy wyposażony został w złote profile i uchwyty, które nadaję przestrzeni prysznicowej elegancki efekt charakterystyczny dla stylu glamour. Powyższa oferta dotyczy drzwi uchylnych lewostronnie – w sklepie Komfort dostępne są także inne warianty. Zastosowane szkło hartowane dodatkowo wzbogaca powłoka easy clean.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 40.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1720 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 110x200 wnękowe złote lewe exk-1720
Nr kat. 100437142
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











