drzwi prysznicowe new trendy avexa 110x200 wnękowe czarne prawe exk-6842
Nr kat. 100439249
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 110X200 WNĘKOWE CZARNE PRAWE EXK-6842 to komfortowe w codziennym użytkowaniu drzwi prysznicowe z kolekcji Avexa producenta New Trendy. Wymiary powyższego modelu wynoszą 110 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Produkt wyposażony został w wysokiej jakości szkło hartowane o transparentnej strukturze, które zapewnia łatwość utrzymania czystości, dzięki powłoce easy clean. Drzwi prysznicowe odporne na uszkodzenia mechaniczne posiadają uchylny system otwierania. Model z czarnymi profilami doskonale odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | EXK-6842 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 110X200 WNĘKOWE CZARNE PRAWE EXK-6842 to komfortowe w codziennym użytkowaniu drzwi prysznicowe z kolekcji Avexa producenta New Trendy. Wymiary powyższego modelu wynoszą 110 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Produkt wyposażony został w wysokiej jakości szkło hartowane o transparentnej strukturze, które zapewnia łatwość utrzymania czystości, dzięki powłoce easy clean. Drzwi prysznicowe odporne na uszkodzenia mechaniczne posiadają uchylny system otwierania. Model z czarnymi profilami doskonale odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | EXK-6842 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 110x200 wnękowe czarne prawe exk-6842
Nr kat. 100439249
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



