drzwi prysznicowe new trendy avexa 100x200 wnękowe złote prawe exk-1719
Nr kat. 100412847
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 100X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1719 to drzwi przeznaczone do kabiny wnękowej. Funkcjonalne, stylowe i precyzyjne wykończenie w każdym detalu, mierzą 100 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Model drzwi uchylnym prawostronnie wyposażony został w wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 6 mm, które pokrywa innowacyjna powłoka easy clean. Model z kolekcji drzwi i kabin New Trendy dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach. Drzwi prysznicowe z serii Avexa objęte są 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 36.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1719 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 100X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1719 to drzwi przeznaczone do kabiny wnękowej. Funkcjonalne, stylowe i precyzyjne wykończenie w każdym detalu, mierzą 100 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Model drzwi uchylnym prawostronnie wyposażony został w wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 6 mm, które pokrywa innowacyjna powłoka easy clean. Model z kolekcji drzwi i kabin New Trendy dostępny jest w sklepie Komfort w różnych wariantach. Drzwi prysznicowe z serii Avexa objęte są 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 36.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1719 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 100x200 wnękowe złote prawe exk-1719
Nr kat. 100412847
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











