drzwi prysznicowe new trendy avexa 100x200 wnękowe złote prawe exk-1635
Nr kat. 100437181









opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 100X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1635 to drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce, które zapewnią eleganckie wykończenie strefy prysznicowej. Model drzwi uchylnych prawostronnie charakteryzują złote profile i uchwyty. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 100 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Szkło zastosowane w kabinach New Trendy z serii Avexa posiada transparentną strukturę, grubość 6 mm oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie. Drzwi prysznicowe objęte są 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1635 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 100X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1635 to drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce, które zapewnią eleganckie wykończenie strefy prysznicowej. Model drzwi uchylnych prawostronnie charakteryzują złote profile i uchwyty. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 100 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Szkło zastosowane w kabinach New Trendy z serii Avexa posiada transparentną strukturę, grubość 6 mm oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie. Drzwi prysznicowe objęte są 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1635 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 100x200 wnękowe złote prawe exk-1635
Nr kat. 100437181
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW TRENDY AVEXA 100X200 WNĘKOWE ZŁOTE PRAWE EXK-1635 to drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce, które zapewnią eleganckie wykończenie strefy prysznicowej. Model drzwi uchylnych prawostronnie charakteryzują złote profile i uchwyty. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 100 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Szkło zastosowane w kabinach New Trendy z serii Avexa posiada transparentną strukturę, grubość 6 mm oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie. Drzwi prysznicowe objęte są 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.30 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1635 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


