drzwi prysznicowe new trendy avexa 100x200 wnękowe czarne lewe exk-1550
Nr kat. 100244722










opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne pomieszczenie? W takim razie DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200 to idealna propozycja dla Ciebie. To uchylne drzwi jednoskrzydłowe, które zostały wyposażone w uszczelki magnetyczne, mechanizm unoszenia oraz metalowe uchwyty. Wysokość produktu to 200 cm, a szerokość to 100 cm. DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200 powstały z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Są w kształcie prostokąta. Zostały pokryte powłoką, która ułatwia czyszczenie. Są przeznaczone do montażu we wnęce. Posiadają możliwość montażu z brodzikiem. Producent udziela siedem lat gwarancji na produkt DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1550 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne pomieszczenie? W takim razie DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200 to idealna propozycja dla Ciebie. To uchylne drzwi jednoskrzydłowe, które zostały wyposażone w uszczelki magnetyczne, mechanizm unoszenia oraz metalowe uchwyty. Wysokość produktu to 200 cm, a szerokość to 100 cm. DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200 powstały z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Są w kształcie prostokąta. Zostały pokryte powłoką, która ułatwia czyszczenie. Są przeznaczone do montażu we wnęce. Posiadają możliwość montażu z brodzikiem. Producent udziela siedem lat gwarancji na produkt DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1550 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy avexa 100x200 wnękowe czarne lewe exk-1550
Nr kat. 100244722
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szukasz produktu, który pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne pomieszczenie? W takim razie DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200 to idealna propozycja dla Ciebie. To uchylne drzwi jednoskrzydłowe, które zostały wyposażone w uszczelki magnetyczne, mechanizm unoszenia oraz metalowe uchwyty. Wysokość produktu to 200 cm, a szerokość to 100 cm. DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200 powstały z transparentnego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Są w kształcie prostokąta. Zostały pokryte powłoką, która ułatwia czyszczenie. Są przeznaczone do montażu we wnęce. Posiadają możliwość montażu z brodzikiem. Producent udziela siedem lat gwarancji na produkt DRZWI PRYSZNICOWE AVEXA BLACK 100X200
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1550 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


