drzwi prysznicowe new trendy new soleo 80x195 wnękowe czarne lewe d-0221a
Nr kat. 100209417
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 80X195 NEW TRENDY AS D-0221A to świetne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Pozwolą na wykończenie Twojej eleganckiej strefy prysznicowej. Drzwi są składane i gwarantują wygodne wejście pod prysznic. DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 80X195 NEW TRENDY AS D-0221A są wykonane z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w czarnym kolorze. Zastosowane szkło jest hartowane i zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką, która chroni je przed zabrudzeniem i osadami. Znacznie ułatwia czyszczenie oraz pielęgnację. Wymiary drzwi prysznicowych wynoszą – wysokość 195 cm i szerokość 80 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 29 kg |
| Symbol producenta: | D-0221A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 80X195 NEW TRENDY AS D-0221A to świetne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Pozwolą na wykończenie Twojej eleganckiej strefy prysznicowej. Drzwi są składane i gwarantują wygodne wejście pod prysznic. DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 80X195 NEW TRENDY AS D-0221A są wykonane z przezroczystego szkła z elementami wykończeniowymi w czarnym kolorze. Zastosowane szkło jest hartowane i zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką, która chroni je przed zabrudzeniem i osadami. Znacznie ułatwia czyszczenie oraz pielęgnację. Wymiary drzwi prysznicowych wynoszą – wysokość 195 cm i szerokość 80 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 29 kg |
| Symbol producenta: | D-0221A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 80x195 wnękowe czarne lewe d-0221a
Nr kat. 100209417
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







