drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0243a
Nr kat. 100181514
opis produktu
Wybierając drzwi prysznicowe do zabudowy wnęki pomieszczenia łazienkowego, warto lepiej przyjrzeć się eleganckiemu modelowi NEW SOLEO NEW TRENDY D-0243A dostępnemu o wymiarach wynoszących 110cm x 195cm. W procesie produkcyjnym pojedynczych drzwi uchylnych z elementem stałym wykorzystano transparentne szkło hartowane o grubości 6mm, które charakteryzuje się solidnością i wysoką jakością wykonania. Mikrocząsteczkowa powłoka ochronna ActiveShield gwarantuje, że na powierzchni szyby nie osadzają się zabrudzenia i bakterie. Wszystkie detale, profile oraz pozostałe elementy są utrzymane w czarnym kolorze o matowym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36 kg |
| Symbol producenta: | D-0243A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wybierając drzwi prysznicowe do zabudowy wnęki pomieszczenia łazienkowego, warto lepiej przyjrzeć się eleganckiemu modelowi NEW SOLEO NEW TRENDY D-0243A dostępnemu o wymiarach wynoszących 110cm x 195cm. W procesie produkcyjnym pojedynczych drzwi uchylnych z elementem stałym wykorzystano transparentne szkło hartowane o grubości 6mm, które charakteryzuje się solidnością i wysoką jakością wykonania. Mikrocząsteczkowa powłoka ochronna ActiveShield gwarantuje, że na powierzchni szyby nie osadzają się zabrudzenia i bakterie. Wszystkie detale, profile oraz pozostałe elementy są utrzymane w czarnym kolorze o matowym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 36 kg |
| Symbol producenta: | D-0243A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 110x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0243a
Nr kat. 100181514
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







