drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0242a
Nr kat. 100179888
opis produktu
W pomieszczeniach łazienkowych, w których ważna jest estetyka i funkcjonalność posiadanego wyposażenia, polecane są DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 100X195 NEW TRENDY D-0242A. Transparentne szkło hartowane o grubości 6mm wyróżnia się wysoką jakością wykonania i odpornością na działanie zmiennych temperatur. Dodatkowo jego powierzchnię pokryto powłoką ochronną ActiveShield. Uszczelki magnetyczne dbają o to, aby woda nie opuszczała obszaru kabiny podczas codziennych kąpieli. Prezentowany model posiada również skośny wspornik gwarantujący stabilność konstrukcji. Pojedyncze drzwi uchylne dostępne są o wymiarach 100cm x 195cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 36.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0242A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
W pomieszczeniach łazienkowych, w których ważna jest estetyka i funkcjonalność posiadanego wyposażenia, polecane są DRZWI PRYSZNICOWE NEW SOLEO 100X195 NEW TRENDY D-0242A. Transparentne szkło hartowane o grubości 6mm wyróżnia się wysoką jakością wykonania i odpornością na działanie zmiennych temperatur. Dodatkowo jego powierzchnię pokryto powłoką ochronną ActiveShield. Uszczelki magnetyczne dbają o to, aby woda nie opuszczała obszaru kabiny podczas codziennych kąpieli. Prezentowany model posiada również skośny wspornik gwarantujący stabilność konstrukcji. Pojedyncze drzwi uchylne dostępne są o wymiarach 100cm x 195cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 36.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0242A |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new soleo 100x195 wnękowe czarne uniwersalne d-0242a
Nr kat. 100179888
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








