drzwi prysznicowe new trendy new renoma 90x195 wnękowe chrom prawe d-0098a
Nr kat. 100234714





opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW RENOMA 90X195 NEW TRENDY D-0098A o wymiarach 90 cm szerokości oraz 195 cm długości posiadają wytrzymałe i hartowane szkło o grubości 6 mm. Model drzwi o uchylnym systemie otwierania posiada panele i uchwyty z wytrzymałego aluminium w kolorze nowoczesnego chromu. Odporne na pęknięcia oraz zarysowani drzwi prysznicowe są łatwe w utrzymaniu czystości, a ponadto wzbogacone o listy uszczelniające chroniące łazienkę przed zachlapaniem podłogi. Produkt objęty 3-letnią gwarancją dostępny jest w wielu rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 31.92 kg |
| Symbol producenta: | D-0098A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW RENOMA 90X195 NEW TRENDY D-0098A o wymiarach 90 cm szerokości oraz 195 cm długości posiadają wytrzymałe i hartowane szkło o grubości 6 mm. Model drzwi o uchylnym systemie otwierania posiada panele i uchwyty z wytrzymałego aluminium w kolorze nowoczesnego chromu. Odporne na pęknięcia oraz zarysowani drzwi prysznicowe są łatwe w utrzymaniu czystości, a ponadto wzbogacone o listy uszczelniające chroniące łazienkę przed zachlapaniem podłogi. Produkt objęty 3-letnią gwarancją dostępny jest w wielu rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 31.92 kg |
| Symbol producenta: | D-0098A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe new trendy new renoma 90x195 wnękowe chrom prawe d-0098a
Nr kat. 100234714
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE NEW RENOMA 90X195 NEW TRENDY D-0098A o wymiarach 90 cm szerokości oraz 195 cm długości posiadają wytrzymałe i hartowane szkło o grubości 6 mm. Model drzwi o uchylnym systemie otwierania posiada panele i uchwyty z wytrzymałego aluminium w kolorze nowoczesnego chromu. Odporne na pęknięcia oraz zarysowani drzwi prysznicowe są łatwe w utrzymaniu czystości, a ponadto wzbogacone o listy uszczelniające chroniące łazienkę przed zachlapaniem podłogi. Produkt objęty 3-letnią gwarancją dostępny jest w wielu rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 31.92 kg |
| Symbol producenta: | D-0098A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


