drzwi prysznicowe besco sinco 80x195 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ds-80
Nr kat. 100535139
opis produktu
Drzwi prysznicowe Besco Sinco 80x195 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne DS-80 to rozwiązanie, które harmonijnie łączy subtelność formy z wyrafinowaną elegancją detalu. Transparentne szkło o grubości 6 mm wprowadza do wnętrza poczucie przestrzeni i światła, jednocześnie chroniąc strefę kąpielową. Zastosowana powłoka ułatwiająca czyszczenie wspiera codzienną pielęgnację i dbałość o estetykę kabiny. Model o szerokości 80 cm i wysokości 195 cm został osadzony w błyszczącym profilu chromowanym, który nadaje konstrukcji lekkości i wyrazistości. Uchylna forma otwierania w połączeniu z uniwersalną stroną montażu oraz możliwością regulacji przyściennej czyni ten produkt wyjątkowo praktycznym i łatwym do dopasowania. Drzwi należą do kolekcji Sinco i dostępne są w innych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, co pozwala dopasować je zarówno do łazienek nowoczesnych, jak i klasycznych, skandynawskich czy high-gloss. Gwarancja wynosi trzy lata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Sinco |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 27 kg |
| Symbol producenta: | DS-80 |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe Besco Sinco 80x195 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne DS-80 to rozwiązanie, które harmonijnie łączy subtelność formy z wyrafinowaną elegancją detalu. Transparentne szkło o grubości 6 mm wprowadza do wnętrza poczucie przestrzeni i światła, jednocześnie chroniąc strefę kąpielową. Zastosowana powłoka ułatwiająca czyszczenie wspiera codzienną pielęgnację i dbałość o estetykę kabiny. Model o szerokości 80 cm i wysokości 195 cm został osadzony w błyszczącym profilu chromowanym, który nadaje konstrukcji lekkości i wyrazistości. Uchylna forma otwierania w połączeniu z uniwersalną stroną montażu oraz możliwością regulacji przyściennej czyni ten produkt wyjątkowo praktycznym i łatwym do dopasowania. Drzwi należą do kolekcji Sinco i dostępne są w innych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, co pozwala dopasować je zarówno do łazienek nowoczesnych, jak i klasycznych, skandynawskich czy high-gloss. Gwarancja wynosi trzy lata.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Sinco |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 27 kg |
| Symbol producenta: | DS-80 |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe besco sinco 80x195 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ds-80
Nr kat. 100535139
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





