drzwi prysznicowe besco exo-c 110x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-110-190c
Nr kat. 100535112
opis produktu
Drzwi prysznicowe Besco Exo-c 110x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-110-190c to model o wymiarach wynoszących 110 cm szerokości oraz 190 cm wysokości. Prezentowane drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce wyróżniają się wysokiej jakości przeszkleniem. Zastosowane szkło hartowane pokrywa powłoka easy clean - ułatwiającą czyszczenie oraz utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej kondycji. Drzwi prysznicowe o transparentnej strukturze oraz właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne zachowują doskonały wygląd przez długi okres użytkowania. Wyposażone w chromowane profile oraz uchwyty, wprowadzają do wnętrza chłodną i metaliczną kolorystykę, a także powiew nowoczesnego designu. Powyższa model objęty jest trzyletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Waga: | 40 kg |
| Symbol producenta: | EC-110-190C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe Besco Exo-c 110x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-110-190c to model o wymiarach wynoszących 110 cm szerokości oraz 190 cm wysokości. Prezentowane drzwi prysznicowe przeznaczone do montażu we wnęce wyróżniają się wysokiej jakości przeszkleniem. Zastosowane szkło hartowane pokrywa powłoka easy clean - ułatwiającą czyszczenie oraz utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej kondycji. Drzwi prysznicowe o transparentnej strukturze oraz właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne zachowują doskonały wygląd przez długi okres użytkowania. Wyposażone w chromowane profile oraz uchwyty, wprowadzają do wnętrza chłodną i metaliczną kolorystykę, a także powiew nowoczesnego designu. Powyższa model objęty jest trzyletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Waga: | 40 kg |
| Symbol producenta: | EC-110-190C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe besco exo-c 110x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-110-190c
Nr kat. 100535112
Wybrane dla Ciebie




