drzwi prysznicowe besco exo-c 100x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-100-190c
Nr kat. 100535111
opis produktu
Drzwi prysznicowe Besco Exo-c 100x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-100-190c to model odpowiedni do montażu we wnęce. Prezentowane drzwi prysznicowe mierzą 100 cm szerokości oraz 190 cm wysokości. Projekt wyposażony został w chromowane profile o połyskującym wykończeniu powierzchni, które zapewniają strefie prysznicowej nowoczesny wygląd oraz subtelne rozświetlenie. Wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 6 mm jest odporne na zarysowania, uderzenia, a także pozostałe czynniki mechaniczne. Kolekcja drzwi prysznicowych Besco została wzbogacona o powłokę easy clean, dzięki której utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej czystości jest niezwykle łatwe. Drzwi prysznicowe posiadają uchylny system otwierania, który gwarantuje codzienny komfort użytkowania. Model z mechanizmem unoszenia drzwi dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | EC-100-190C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe Besco Exo-c 100x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-100-190c to model odpowiedni do montażu we wnęce. Prezentowane drzwi prysznicowe mierzą 100 cm szerokości oraz 190 cm wysokości. Projekt wyposażony został w chromowane profile o połyskującym wykończeniu powierzchni, które zapewniają strefie prysznicowej nowoczesny wygląd oraz subtelne rozświetlenie. Wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 6 mm jest odporne na zarysowania, uderzenia, a także pozostałe czynniki mechaniczne. Kolekcja drzwi prysznicowych Besco została wzbogacona o powłokę easy clean, dzięki której utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej czystości jest niezwykle łatwe. Drzwi prysznicowe posiadają uchylny system otwierania, który gwarantuje codzienny komfort użytkowania. Model z mechanizmem unoszenia drzwi dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Waga: | 37 kg |
| Symbol producenta: | EC-100-190C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe besco exo-c 100x190 wnękowe chrom połysk transparentne uniwersalne ec-100-190c
Nr kat. 100535111
Wybrane dla Ciebie




