drzwi prysznicowe kermi acca 80x190 chrom transparentne ackod08019vpk
Nr kat. 100163554
opis produktu
Aby wykończyć swoją strefę prysznicową, warto zainwestować w drzwi wysokiej jakości. Gwarantuje to długie użytkowanie i bezpieczeństwo w czasie kąpieli. Właśnie tego można oczekiwać od uchylnych drzwi prysznicowych z kolekcji ACCA. Wymiary 80 X 190 cm sprawiają, że zamontowane mogą zostać nawet w małych łazienkach, zapewniając komfort w czasie wchodzenia i wychodzenia spod prysznica. Minimalistyczny projekt sprawia, że przezroczyste szyby są łatwe do utrzymania w nieskazitelnej czystości. Wykończenia w kolorze chrom sprawiają, że produkt pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Acca |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | ACKOD08019VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Aby wykończyć swoją strefę prysznicową, warto zainwestować w drzwi wysokiej jakości. Gwarantuje to długie użytkowanie i bezpieczeństwo w czasie kąpieli. Właśnie tego można oczekiwać od uchylnych drzwi prysznicowych z kolekcji ACCA. Wymiary 80 X 190 cm sprawiają, że zamontowane mogą zostać nawet w małych łazienkach, zapewniając komfort w czasie wchodzenia i wychodzenia spod prysznica. Minimalistyczny projekt sprawia, że przezroczyste szyby są łatwe do utrzymania w nieskazitelnej czystości. Wykończenia w kolorze chrom sprawiają, że produkt pasować będzie do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Acca |
| Dostawca: | Kermi Duschdesign GmbH |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | ACKOD08019VPK |
Kermi Duschdesign GmbH PANKOFEN-BAHNHOF 1 94447 PLATTLING GERMANY info@kermi-design.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe kermi acca 80x190 chrom transparentne ackod08019vpk
Nr kat. 100163554
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



