dywan dziecięcy diamond kids pink unicorn
Nr kat. 100168095

opis produktu
Dywan dla dziewczynki z motywem jednorożca na tle w odcieniu fuksji to propozycja z kolekcji dywanów dziecięcych Diamond Kids Pink Unicorn. Model zachowany w stylu dywanu dziewczęcego wykonany został z włókien syntetycznych – polipropylenu heat set frise. Dzięki temu włókno dywanu do pokoju dziecięcego jest odporne na trudne warunki – wgniecenia, przebarwienia, ścieranie. Prezentowany model objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort dostępne są liczne rozmiary dywanów dziecięcych, w tym praktyczne dywany 80x150 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: | Dziecięcy |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Dywan dla dziewczynki z motywem jednorożca na tle w odcieniu fuksji to propozycja z kolekcji dywanów dziecięcych Diamond Kids Pink Unicorn. Model zachowany w stylu dywanu dziewczęcego wykonany został z włókien syntetycznych – polipropylenu heat set frise. Dzięki temu włókno dywanu do pokoju dziecięcego jest odporne na trudne warunki – wgniecenia, przebarwienia, ścieranie. Prezentowany model objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort dostępne są liczne rozmiary dywanów dziecięcych, w tym praktyczne dywany 80x150 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: | Dziecięcy |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy diamond kids pink unicorn
Nr kat. 100168095
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Dywan dla dziewczynki z motywem jednorożca na tle w odcieniu fuksji to propozycja z kolekcji dywanów dziecięcych Diamond Kids Pink Unicorn. Model zachowany w stylu dywanu dziewczęcego wykonany został z włókien syntetycznych – polipropylenu heat set frise. Dzięki temu włókno dywanu do pokoju dziecięcego jest odporne na trudne warunki – wgniecenia, przebarwienia, ścieranie. Prezentowany model objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort dostępne są liczne rozmiary dywanów dziecięcych, w tym praktyczne dywany 80x150 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: | Dziecięcy |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


