diamond adventure
Nr kat. 100160934
opis produktu
Idealnym elementem dekoracyjnym do pokoju małego chłopca jest dywan DIAMOND ADVENTURE. Dziecięce wzornictwo, przedstawiające młodego pirata ze swoim czworonożnym towarzyszem, tworzy unikalne połączenie z pięknie nasyconymi niebieskimi oraz beżowymi barwami. Tkany maszynowo dywan został wyprodukowany w całości z wysokiej jakości włókien polipropylenowych Heat Set Frise. Tym samym runo prezentowanego modelu jest niezwykle miękkie, sprężyste i długo utrzymuje ciepło na swojej antystatycznej powierzchni. Ponadto prostokątny produkt o wymiarach 120cm x 170cm jest odporny na odkształcenia i ścieranie. Dzięki temu model DIAMOND ADVENTURE będzie służył w pokoju dziecięcym przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Idealnym elementem dekoracyjnym do pokoju małego chłopca jest dywan DIAMOND ADVENTURE. Dziecięce wzornictwo, przedstawiające młodego pirata ze swoim czworonożnym towarzyszem, tworzy unikalne połączenie z pięknie nasyconymi niebieskimi oraz beżowymi barwami. Tkany maszynowo dywan został wyprodukowany w całości z wysokiej jakości włókien polipropylenowych Heat Set Frise. Tym samym runo prezentowanego modelu jest niezwykle miękkie, sprężyste i długo utrzymuje ciepło na swojej antystatycznej powierzchni. Ponadto prostokątny produkt o wymiarach 120cm x 170cm jest odporny na odkształcenia i ścieranie. Dzięki temu model DIAMOND ADVENTURE będzie służył w pokoju dziecięcym przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
diamond adventure
Nr kat. 100160934
Pamiętaj o







