deszczownica invena musta 25 cm okragła czarny mat sc-d1-075-s
Nr kat. 100587391
Szczegóły Produktu
| Marka: | Invena |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wymiar opakowania [cm]: | 28 X 26 X 7 CM |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Kod producenta: | SC-D1-075-S |
| Waga brutto: | 0.560 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Marka: | Invena |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Wymiar opakowania [cm]: | 28 X 26 X 7 CM |
| Dostawca: | INVENA |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Kod producenta: | SC-D1-075-S |
| Waga brutto: | 0.560 kg |
| Nowość: | Tak |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica invena musta 25 cm okragła czarny mat sc-d1-075-s
Nr kat. 100587391
Wybrane dla Ciebie




