deszczownica excellent 25 cm okrągła złoty połysk arex.3025gl
Nr kat. 100434955
opis produktu
Deszczownica Excellent 25 Cm Okrągła Złoty Połysk Arex.3025gl to elegancki akcent, który nadaje strefie prysznicowej wyjątkowy charakter. Jej precyzyjnie zaprojektowany okrągły kształt o średnicy 25 cm oraz konstrukcja slim o grubości 2 mm, idealnie wpisują się w estetykę nowoczesnych łazienek. Model wykonany z odpornej na korozję stali nierdzewnej, wykończony w efektownym lśniącym odcieniu złota, podkreśla ekskluzywny styl wnętrza. Innowacyjna technologia Pure-Calc minimalizuje powstawanie osadów z kamienia, zapewniając łatwość czyszczenia i wygodę codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.3025GL |
| Waga brutto: | 1 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deszczownica Excellent 25 Cm Okrągła Złoty Połysk Arex.3025gl to elegancki akcent, który nadaje strefie prysznicowej wyjątkowy charakter. Jej precyzyjnie zaprojektowany okrągły kształt o średnicy 25 cm oraz konstrukcja slim o grubości 2 mm, idealnie wpisują się w estetykę nowoczesnych łazienek. Model wykonany z odpornej na korozję stali nierdzewnej, wykończony w efektownym lśniącym odcieniu złota, podkreśla ekskluzywny styl wnętrza. Innowacyjna technologia Pure-Calc minimalizuje powstawanie osadów z kamienia, zapewniając łatwość czyszczenia i wygodę codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Excellent |
|---|---|
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.3025GL |
| Waga brutto: | 1 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica excellent 25 cm okrągła złoty połysk arex.3025gl
Nr kat. 100434955
Wybrane dla Ciebie




