deszczownica deante cascada 25 cm okrągła bianco nac_691k
Nr kat. 100531673
opis produktu
Okrągła głowica prysznicowa Cascada to niezbędny element nowoczesnej łazienki. Model ten wykonany jest z mosiądzu, co gwarantuje doskonałą jakość i trwałość produktu. Głowica o średnicy 25 cm zapewnia maksymalny komfort podczas kąpieli. System Anti-calc chroni głowicę przed osadzaniem się kamienia, ułatwiając jednocześnie jej czyszczenie. Mosiężne, stylowe wykończenie doskonale wpisuje się w retro design, dodając wnętrzu elegancji i charakteru. Cascada pasuje do wszystkich wylewek z gwintem przyłącza 1/2".
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_691K |
| Waga brutto: | 1.200 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Okrągła głowica prysznicowa Cascada to niezbędny element nowoczesnej łazienki. Model ten wykonany jest z mosiądzu, co gwarantuje doskonałą jakość i trwałość produktu. Głowica o średnicy 25 cm zapewnia maksymalny komfort podczas kąpieli. System Anti-calc chroni głowicę przed osadzaniem się kamienia, ułatwiając jednocześnie jej czyszczenie. Mosiężne, stylowe wykończenie doskonale wpisuje się w retro design, dodając wnętrzu elegancji i charakteru. Cascada pasuje do wszystkich wylewek z gwintem przyłącza 1/2".
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Kolekcja: | Cascada |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Funkcja Eco: | Małe zużycie wody |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Deszczownica |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | NAC_691K |
| Waga brutto: | 1.200 kg |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deszczownica deante cascada 25 cm okrągła bianco nac_691k
Nr kat. 100531673
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




