deska barlinecka dąb toffee grande olej oxy 1-lamelowy 14x180x2200 mm
Nr kat. 100080789







opis produktu
Naturalny i przytulny efekt deski podłogowej Barlinek z kolekcji Dąb Toffee Grande sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, industrialnych, loftowych i eklektycznych. Model deski podłogowej dąb impregnowanej olejowoskiem prezentuje wyraźny układ włókien i sęków, dzięki procesowi szczotkowania powierzchni i podkreślenia naturalnego wzoru. Ponadto deska podłogowa 14 mm grubości, posiadająca 18 cm szerokości i 220 cm długości, jest odpowiednia zarówno do tradycyjnego montażu na klej, jak również nowoczesnej metody mocowania za pomocą wpustów i piór. Deska podłogowa dąb to model fazowany 4-stronnie, który prezentuje wyraźny kształt oraz wykazuje odporność na zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: | Salon |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Numer katalogowy: | 1WG000631 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Naturalny i przytulny efekt deski podłogowej Barlinek z kolekcji Dąb Toffee Grande sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, industrialnych, loftowych i eklektycznych. Model deski podłogowej dąb impregnowanej olejowoskiem prezentuje wyraźny układ włókien i sęków, dzięki procesowi szczotkowania powierzchni i podkreślenia naturalnego wzoru. Ponadto deska podłogowa 14 mm grubości, posiadająca 18 cm szerokości i 220 cm długości, jest odpowiednia zarówno do tradycyjnego montażu na klej, jak również nowoczesnej metody mocowania za pomocą wpustów i piór. Deska podłogowa dąb to model fazowany 4-stronnie, który prezentuje wyraźny kształt oraz wykazuje odporność na zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: | Salon |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Numer katalogowy: | 1WG000631 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska barlinecka dąb toffee grande olej oxy 1-lamelowy 14x180x2200 mm
Nr kat. 100080789
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,765m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,765m21 paczka
opis produktu
Naturalny i przytulny efekt deski podłogowej Barlinek z kolekcji Dąb Toffee Grande sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, industrialnych, loftowych i eklektycznych. Model deski podłogowej dąb impregnowanej olejowoskiem prezentuje wyraźny układ włókien i sęków, dzięki procesowi szczotkowania powierzchni i podkreślenia naturalnego wzoru. Ponadto deska podłogowa 14 mm grubości, posiadająca 18 cm szerokości i 220 cm długości, jest odpowiednia zarówno do tradycyjnego montażu na klej, jak również nowoczesnej metody mocowania za pomocą wpustów i piór. Deska podłogowa dąb to model fazowany 4-stronnie, który prezentuje wyraźny kształt oraz wykazuje odporność na zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: |
|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Dostawca: | Barlinek |
| Długości deski: | 220.000 |
| Tonacja/barwa: | Ciemne |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 18 cm |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Grubość: | 1.4 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 2.50 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: | Salon |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Produkt Eko: | Tak |
| Numer katalogowy: | 1WG000631 |
| Outlet: | Nie |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


