panele podłogowe wodoodporne classen dąb marston harmony forte 56612 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100309352
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Marston charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format szerokiej deski 28x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki, uporządkowany wygląd. Realistyczna struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Harmony Forte
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Classen Dąb Marston charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Format szerokiej deski 28x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze elegancki, uporządkowany wygląd. Realistyczna struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Antystatyczna powłoka skutecznie powstrzymuje osadzanie się kurzu. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania paneli z kolekcji Harmony Forte
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Harmony Forte |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb marston harmony forte 56612 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100309352
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o










